Kingston HyperX Savage 256GB HXS3/256GB

čierne
100 g
OTG

• , zakúpené v Gigastore

• Veľmi dobrá rýchlosť zápisu.

Som spokojný s týmto produktom. Dávno som kupoval takýto 64GB kľúč a kvôli jeho spokojnosti som si kúpil väčší. Rýchlosť zápisu a čítania je veľmi rýchla. Odporúčam tento produkt.

Kapacita
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1)
čierne
100 g
OTG

Flash disk USB HyperX® Savage 256 GB je štýlový disk s elegantným čiernym puzdrom a typickým logom HyperX v červenom prevedení.

Ponúka vysokú rýchlosť čítania až 350 MB/s. a tým šetrí tak čas počas prenosu súborov a umožňuje rýchly prístup, editáciu a prenos súborov z disku, bez toho aby dochádzalo ku spomalenie výkonu.

Disky o kapacitách až 256 GB sa vyznačujú dostatkom miesta pre veľké digitálne súbory, ako sú filmy, obrázky vo vysokom rozlíšenie, hudobné súbory a pod. Je určený pre rôzne platformy a herné konzoly, vrátane systémov PS4 ™, PS3 ™,

Xbox One ™ a Xbox 360 ®.

Disk vyhovuje špecifikáciám USB 3.1 Gen 1, takže dokáže využiť možnosti portov USB 3.1 na stolových počítačoch a notebookoch, a vyznačuje sa tiež spätnou kompatibilitou s portami USB 3.0 a USB 2.0.

Špecifikácia:

Ohromujúca prenosové rýchlosti

Vysoká kapacita

Štandard USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0)

Novátorský dizajn

• LED dióda: Áno

Rozmery 76,3 x 23,48 x 12,71 mm

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Gigastore

• Veľmi dobrá rýchlosť zápisu.