Corsair Voyager GT 32GB CMFVYGT3C-32GB

Telo
gumové
čierne

• , zakúpené v Datacomp.sk

Ten istý kľúč, ale staršiu verziu mám už vyše 16 rokov a stále funguje, čo sa nedá povedať o ostatných USB kľúčov ktoré som mal.

• , zakúpené v Alza.sk

USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
Telo
gumové
čierne

Prenosné dátové úložisko. USB Corsair Flash Voyager GT 32 GB je dokonalým prostredníkom na prenášanie významných dát medzi všelijakými vašimi zariadeniami. Disponuje rozsahom pamäte 32 GB. Prenosová rýchlosť činí 80 MB/s v priebehu zápisu a 390 MB/s v prípade čítania dát. K zariadeniu sa zapája cez USB-A. Na jednoduchšiu prácu je doplnený notifikačným LED indikátorom. Podstatné vlastnosti USB kľúča Corsair Flash Voyager GT 32 GB Čierna farba lahodí oku Zaznamenáva rýchlosťou až 80 MB/s Tempo čítania až 390 MB/s Zásluhou pútka na kľúče se dá flash disk nosiť pripevnený na kľúčoch USB Corsair Flash Voyager GT 32 GB sa pripája prostredníctvom USB-A USB flash s kapacitou 32 GB LED dióda menšieho rozmeru ako indikátor aktivity Prvky z gumy posilňujú odolnosť konštrukcie Vzhľad USB kľúča Corsair Moderné a elegantné vyhotovenie USB kľúča dáva výzor vhodného doplnku. Kvalitne vyhotovené pútko ho dovolí prichytiť do vašej peňaženky alebo k vašim kľúčom. Konkrétne rozmery vychádzajú na 27 mm × 14 mm × 86 mm....

• , zakúpené v Datacomp.sk

• , zakúpené v Alza.sk